Kontakt en av våre avdelinger

Har du spørsmål?

Kontakt en av våre avdelinger
Våre avdelinger
avd. grorud

Vis á vis Grorud senter
Trondheimsveien 457, 0962 Oslo

T: 22 80 30 60   F: 22 80 30 61
E-post: post@sigvartsen.no

Åpningstider:

Mandag - fredag: 
7.30 - 16.00

Lørdag: stengt

SE BELIGGENHET

 

avd. sandvika

Vis á vis Sandvika Storsenter
Industriveien 10, 1337 Sandvika

T: 67 52 10 30   F: 67 52 10 40
E-post: sandvika@sigvartsen.no

Åpningstider:

Mandag - fredag: 
7.30 - 16.00

Lørdag: stengt

se beliggenhet

avd. lier

Husebysletta 39
3414 Lier

T: 32 84 00 48   F: 32 84 21 75
E-post: vidar@sigvartsen.no

Åpningstider:

Mandag - fredag: 
7.30 - 16.00

Lørdag: stengt

se beliggenhet

proff avd. grorud

Brubakkveien 14, 1083 Oslo

T: 21 05 84 00  
E-post: proff@sigvartsen.no

Åpningstider:

Mandag - fredag: 
kl. 7.00 - 16.00

Lørdag: stengt

se beliggenhet

Lier Verksted Kjøkken

Industrigata 11B, 3400 Lier

T: 32 84 03 33
E-post: jane@sigvartsen.no

Åpningstider:

Mandag - fredag: 
7.30 - 16.00

Lørdag: stengt

Sommerlukket i uke 29, 30 og 31

se beliggenhet

Avd. Lillestrøm

Rolf Olsens vei 32
2007 Kjeller

T: 93 02 05 60
E-post: tore@sigvartsen.no

Mandag - fredag: 
7.30 - 16.00

Lørdag: stengt

se beliggenhet

Kontaktpersoner
avd. grorud

Kristin Bahr
Salgskonsulent
T: 22 80 30 60
kristin@sigvartsen.no

Morten Bakk
Salgskonsulent
T: 22 80 30 60
morten@sigvartsen.no

Richard Haavimb
Salgskonsulent
T: 22 80 30 60
richard@sigvartsen.no

Monica Pinto
Monument avd.
T: 22 80 30 70
monica@sigvartsen.no

Jan-Erik Bakk
Avd. leder
T: 22 80 30 77
jan-erik@sigvartsen.no

Inger Schie
Regnskap
T: 22 80 30 69
inger@sigvartsen.no

Tore Bjerkestrand
Regnskap
T: 22 80 30 72
tb@sigvartsen.no

Elin
Fakturering
T: 22 80 30 68
elin@sigvartsen.no 

Anne Karin Sigvartsen Meyer
Lønn/utleie
T: 22 80 30 73
anne.karin@sigvartsen.no

Christian Meyer
T: 22 80 30 75
christian@sigvartsen.no

Proff avd. grorud

Øyvind Eilertsen
T: 21 05 84 00
proff@sigvartsen.no

avd. sandvika

Geir Flatland
Salgskonsulent
T: 67 52 10 30
geir@sigvartsen.no

Bendik Høimyr
Salgskonsulent
T: 67 52 10 30
bendik@sigvartsen.no

Bent Pedersen
Avd. leder
T: 67 52 10 34
bent@sigvartsen.no

Kjell Sigvartsen
M: 91 31 86 90
kjell@sigvartsen.no

Avd. lier

Vidar Ovnerud
T: 32 84 00 48
M: 45 96 54 30
vidar@sigvartsen.no

Erik Sigvartsen
T: 32 84 00 48
M: 95 74 39 88
erik@sigvartsen.no

Arne Wiik
Monument avd.
T: 32 84 00 48
arne@sigvartsen.no

verksted lier

Jan Olav Helgesen
Produktsjef
T: 32 84 03 33
M: 99 77 33 09
janolav@sigvartsen.no

Jane Helgesen
Salgskonsulent
T: 32 84 03 34
jane@sigvartsen.no

Avd. Lillestrøm

Tore Lund
M: 90 32 05 60
tore@sigvartsen.no

Om oss

SIGVARTSEN ER LANDETS LEDENDE PÅ ALLE TYPER NATURSTEIN

Vi har landets mest rikholdige lager innenfor våre produktgrupper

Sigvartsen Steinindustri AS har 100 års erfaring fra bransjen, og er i dag landets ledende firma innen naturstein. Vi dekker alle dine behov for naturstein. Ute og inne. Tidløse norske steintyper som skifer og granitt, klassiske kontinentale som marmor og kalkstein, og nye, moderne kompositt-typer.

 

Vi besøker hvert år alle viktige messer og produsenter i utlandet, og er i front når det gjelder kvalitet og trender innen naturstein. Sigvartsen er landets største importør av naturstein, og har de beste kontaktene i bl.a. Italia, Spania, Portugal, Brasil og Kina.

 

Hos oss finner du markedets største utvalg av naturstein, og vi deler gjerne vår kompetanse med deg. Om du skal ha 5m2 til en liten terrasse, eller 1000 m2 stein til et stort prosjekt, har vi produktene og kunnskapen. Sigvartsen er en stor leverandør til prosjektmarkedet og proffmarkedet, og samarbeider tett med bl.a. entreprenører, arkitekter, anleggsgartnere og murere.

 

Velkommen til våre showroom på Grorud og i Sandvika. Vi har også en egen stor avdeling for proffkunder på Grorud, og egne, moderne verksteder for bearbeiding. Vi garanterer deg den service og personlige oppfølging du bør forvente! Våre store innkjøp og gode avtaler gir deg kvalitetsprodukter til gunstige priser.

Våre brosjyrer

Se våre brosjyrer

Klikk for ønsket utgave.
Right